Reģistrētās komandas (skriešana) 

Kopvērtējumu skaties ŠEIT

1 Accenture Winter Trail Warriors    
  1 Raimonds Urtāns 
  2 Ieva Grauduma 
  3 Jevgenijs Sološičs 
  4 Miks Eglītis 
  5 Jēkabs Majors 
  6 Jānis Sīpols
  7  
  8  
2 LATVIJAS FINIERIS    
  1 Aivars Šķudītis
  2 Juris Šķudītis
  3 Ilona Šķudīte
  4 Alvis Bitenieks
  5 Matīss Bravlanskis
  6 Dainis Hohbergs
  7 Rihards Hohbergs
  8 Edgars Bikse
3 Noskrien Cēsis #1    
  1 Lāsma Pometko 
  2 Sigita Zvaigzne 
  3 Evija Taurene 
  4 Vineta Skrastiņa
  5 Zane Dille 
  6 Kaspars Lapsa 
  7 Silva Audere 
  8 Juris Gaidelis 
4 Noskrien Cēsis #2    
  1 Ieva Ārberga 
  2 Sanita Kokareviča 
  3 Daniela Janava 
  4 Žanna Vanaga 
  5 Inta Zīriuse
  6 Andžejs Stepančuks 
  7 Einars Vilnis 
  8 Artis Mincenbergs 
5 MINTPRINT    
  1 Laura Puķīte 
  2 Elizabete Blūmentāle 
  3 Dace Pētersone 
  4 Anna Eleonora Freimane 
  5 Mārtiņš Līsmanis 
  6 Uģis Kūliņš 
  7 Ingmārs Vaiders
  8 Colin Kolbe
6 Bez Ambīcijām    
  1 Laura Pētersone 
  2 Agris Krūmiņš 
  3 Marta Luize Pētersone
  4 Ginta Bogdanova  
  5 Kaspars Pētersons 
  6 Nauris Spalviņš 
  7 Jānis Kvante
  8 Jolanta Krastiņa
7 Suunto / SK Tērauds    
  1 John Volkenandt 
  2 Valdis Aņikejevs 
  3 Florence Weiss 
  4 Māris Meļķis 
  5 Aldis Bušs 
  6 Jānis Mūrnieks 
  7 Sanita Laicāne
  8 Dace Almane
8 Patria Race - Sportland    
  1 Edgars Apinis 
  2 Artjoms Rekunenko 
  3 Kristaps Bērziņš 
  4 Ēriks Bogdanovs 
  5 Sergejs Ļeta 
  6 Aigars Ozolkāja 
  7 Klinta Lauska
  8 Guntis Māliņš 
9 Limbaži SKRIEN #1    
  1 Alise Putraima 
  2 Agnija Ādamsone 
  3 Zigumunds Zauls 
  4 Normunds Zauls 
  5 Andris Mežgailis 
  6 Niks Zauls 
  7 Kitija Zaula 
  8 Māra Braslava
10 Limbaži SKRIEN #2    
  1 Māris Ādamsons 
  2 Jānis Osītis 
  3 Oksana Groma 
  4 Dārta Konošonoka 
  5 Gatis Lozbergs 
  6 Elena Silaja 
  7 Ainārs Straubergs 
  8 Sindija Zaula 
11 BVR - neskrējēji, bet skrējēji    
  1 Dāvis Knopkens 
  2 Gatis Šimanskis 
  3 Edgars Augustiņš 
  4 Valters Skrastiņš 
  5 Andris Krūmkalns 
  6 Arturs Levics 
  7 Toms Biders
  8  
12 KÖDIENS    
  1 Kristaps Bukšs 
  2 Kārlis Bukšs 
  3 Toms Zekants 
  4  
  5  
  6  
  7  
  8  
13 Zemgales Ziņas    
  1 Jana Romanovska
  2 Juris Semjonovs
  3 Ligita Leitlande
  4 Ģirts Vēsma
  5 Kristīne Krista Lejniece
  6 Endijs Zariņš
  7 Ģirts Auniņš
  8 Gunita Butāne
14 SUUNTO TEAM LATVIA    
  1 Edijs Dzalbs 
  2 Edgars Bertuks
  3 Dmitrijs Ničipors 
  4 Signe Sirmā 
  5 Artūrs Pauliņš 
  6 Jeļena Ābele 
  7 Mārtiņš Sirmais 
  8 Sandra Grosberga 
15 Patria Race - Sportland #2    
  1 Dēvids Kristapsons
  2 Gundars Kristapsons
  3 Anete Grandāne 
  4 Mairita Meijere 
  5 Raivo Pienis 
  6  
  7  
  8  
16 SK Priekuļi / VTDT    
  1 Jānis Olengovičs 
  2 Edgars Olengovičs 
  3 Ernests Olengovičs
  4 Mārtiņš Freibergs 
  5 Henrijs Lērme 
  6 Edzus Cabulis
  7 Ainārs Drozds 
  8  
17 VSK Noskrien Seniori un Senioritas    
  1 Gunta Neija
  2 Anastasija Samete
  3 Ivita Arāja-Čistova
  4 Normunds Vilūns
  5 Mārtiņš Vilemsons
  6 Edgars Krastiņš
  7 Jānis Vītols
  8  
18 RīgaRunners 1    
  1 Lita Dzelme
  2 Jānis Ozols 
  3 Žanis Lulle 
  4 Artis Šauriņš 
  5 Ieva Livčāne 
  6 Arnis Millers 
  7 Baiba Bolgzda 
  8 Evija Abiļeva 
19 ISK Ņiprie Ikri    
  1 Jānis Pārums
  2 Dace Sēja
  3 Māris Dazarts
  4 Andis Ozoliņš
  5 Dzintars Rendenieks
  6 Artūrs Žeibe
  7 Verners Ozolins
  8  
20 TRX Cēsis skrien    
  1 Inga Vaļska
  2 Andis Malējs 
  3 Aija Tīlena 
  4 Mārcis Treimanis 
  5  
  6  
  7
  8  
21 Smiltenē sporto    
  1 Jānis Sīmanis
  2 Lauris Veidemanis 
  3 Signe Kaupuža 
  4 Inese Meldere 
  5 Inga Vīksna 
  6 Iveta Kazaine 
  7 Liene Brūvele
  8 Rubens Šulcs
22 Jaunmārupe Skrien!    
  1 Atis Kļavis 
  2 Reinis Jasliņš 
  3 Kristīne Slikšāne 
  4 Laura Kapteine 
  5 Lauma Lieksne 
  6 Karīna Krūmiņliepa 
  7 Mārtiņš Jansons 
  8 Zane Ivanāne 
23 Virsotne/MARMOT    
  1 Artūrs Blūmiņš
  2 Arnis Sluga
  3 Kaspars Vingris
  4 Maruta Eriņa
  5 Līna Gaile
  6 Reinis Bērziņš
  7 Kaspars Verdens
  8 Jānis Znotiņš
24 Kvist skrien    
  1 Einārs Šillers
  2 Jurģis Stukuls
  3 Ainārs Bērziņš
  4 Gints Žukovskis
  5 Jānis Vihlo
  6 Oksana Meistere
  7 Silvestrs Endelis
  8 Elīna Vilmane
25 Maratona klubs    
  1 Dāvis Zelmenis 
  2 Artūrs Jansons 
  3 Toms Kaufmanis
  4 Gatis Štulbergs 
  5 Aino Gošs
  6 Iveta Suvorova 
  7 Jānis Ābols 
  8 Valdis Ņilovs 
26 Carnikavas Nafta    
  1 Dainis Kozlovskis 
  2 Matīss Palsāns 
  3 Vilnis Liepiņš 
  4 Haralds Jansons 
  5  
  6  
  7
  8  
27 Inov-8 | Supervaroņi    
  1 Anete Švilpe 
  2 Pēteris Grīviņš 
  3 Daina Jurķe 
  4 Irita Puķīte 
  5 Linda Boldāne 
  6 Ieva Upmace Grīviņa
  7 Jānis Kūms 
  8 Andris Ronimoiss
28 Supervaroņi | Justice League    
  1 Ainārs Brālītis 
  2 Santa Žukovska 
  3 Andrejs Golubčikovs 
  4 Andrejs Platacis 
  5 Roberts Sokunovs 
  6 Miks Pētersons 
  7 Ruben Martinez 
  8 Guntars Logins
29 Supervaroņi | Avengers    
  1 Kristaps Broks 
  2 Sentis Strods 
  3 Elmārs Āboltiņš 
  4 Sigita Birzniece 
  5 Alvis Danovskis 
  6 Santa Puriņa 
  7 Edijs Vilnis 
  8 Ina Graudiņa
30 Daugavpils Runners    
  1 Vitālijs Žuselis 
  2 Jānis Griķis 
  3 Renārs Vasiļjevs 
  4 Evelīna Vasiļjeva 
  5 Dana Rimvide-Mickeviča 
  6 Amanda Griķe 
  7 Kristīne Žusele 
  8  
31 Noskrien Cēsis #3    
  1 Inna Juršēviča 
  2 Igors Juršēvičs 
  3 Olivers Zvaigzne
  4 Arnita Sorokina 
  5 Ričards Krims 
  6 Raitis Riekstiņš 
  7 Miķelis Vietnieks
  8 Ainars Jansons
32 Need for speed    
  1 Guntars Mankus 
  2 Līga Vībure 
  3 Dāvis Blankenbergs 
  4 Zaiga Ozoliņa 
  5 Dāvis Šolmanis 
  6 Ieva Godiņa
  7
  8  
33 Valkas SIENA    
  1 Sarmīte Ježaka
  2 Ivita Aumeistere
  3 Edgars Meijers
  4 Normunds Aumeisters
  5 Auce Ježeka
  6  
  7
  8  
34 AvanTuristi    
    1 Klāvs Damsons
    2 Elīna Gertnere
    3 Arvīds Gertners
    4 Oskars Grāvītis
    5 Baiba Močāne
    6 Laura Ende
    7 Māris Ende
    8 Heinrihs Ende
35 Daba mūs sauc    
    1 Diāna Krastiņa
    2 Druvis Ruciņš
    3 Inguna Korņējeva
    4  
    5  
    6  
    7  
    8  

Reģistrētās komandas (pārgājiens / nūjošana) skaties 

Kopvērtējumu skaties ŠEIT

1 4S    
    1 Inese Sirmā
    2 Ilze Rāta
    3 Iveta Radiņa - Liepkaula
    4 Māris Vīlips
    5 Ingūna Sevostjanova
    6 Sanita Babure
2 Plēsējas    
    1 Everita Romule
    2 Ieva Ustupa
    3 Elita Vītola 
    4 Ilze Šteinburga 
    5  
    6  
3 Lēdmane    
    1 Kristīne Kuka
    2 Līga Laganovska 
    3 Dzintars Laganovskis
    4  
    5  
    6  
4 Gausā Jūdze    
    1 Aida Graudiņa 
    2 Maija Naumenko 
    3 Aleksandrs Naumenko 
    4 Ruta Dīce 
    5 Uldis Dīcis 
    6 Dainis Gailis 
5 Ikšķile nūjo/iet    
    1 Laura Voškāne 
    2 Kintija Voškāne  
    3  
    4  
    5  
    6  
6 Piejūras nūjotāju klubs #1    
    1 Kristīna Muciņa 
    2 Ilona Ķikute 
    3 Ilona Palsāne 
    4 Silvija Kripēna 
    5 Sintija Kaufelde
    6 Aiga Voite
7 Piejūras nūjotāju klubs #2    
    1 Līga Rumba 
    2 Nora Baranovska 
    3 Agita Melle 
    4 Levita Tuleiko
    5 Jānis Kalniņš
    6 Rūta Šulte
8 Piejūras nūjotāju klubs #3    
    1 Helēna Lazdiņa 
    2 Ieva Kozlovska 
    3 Anda Zeltiņa 
    4 Rita Jansone
    5 Jeļena Dadzīte
    6  
9 Zemgales Ziņas nūjo    
    1 Agnese Leiburga
    2 Ingūna Semjonova
    3 Jānis Marčinkus
    4 Everita Šimkevica
    5 Santa Logina 
    6  
10 Būs Labi    
    1 Jolanta Djubina 
    2 Laimonis Garančs 
    3 Andris Zībergs 
    4 Jānis Gaiķis 
    5  
    6  
11 Kājputni #1    
    1 Ināra Ikauniece 
    2 Aigars Dziedātājs 
    3 Aija Puriņa 
    4 Māris Puriņš 
    5 Ieva Micpapa 
    6 Inese Petzāle 
12 Kājputni #2    
    1 Liene Pastuhova 
    2 Klinta Puriņa 
    3 Ainārs Amantovs 
    4 Zaiga Zabarovska 
    5 Jānis Ronis 
    6 Ilze Brokāne 
13 Kvist iet    
    1 Sanda Vīnberga
    2 Anita Andžāne
    3 Daiga Bērziņa
    4 Dana Bērziņa
    5 Edgars Ķirsis
    6 Līva Nereta
14 Nūjo priekam    
    1 Irēna Šibeika
    2 Normunds Šibeiks
    3 Astra Breikša
    4 Ieva Garanča
    5 Inese Neļķe
    6 Marita Ozoliņa
15 Kājputni #3    
    1 Zane Rone
    2 Dace Ikauniece
    3  
    4  
    5  
    6  
16 Daba mūs sauc    
    1 Dace Kapture
    2 Arta Rozenberga
    3  
    4  
    5  
    6  
17 Nūjot prieks    
    1 Inta Ozola 
    2 Aija Nikolajeva 
    3 Inese Hmara 
    4 Irina Sprudzāne 
    5 Anita Šmite 
    6 Sarmīte Upmane 
Ledus vai sniegs, NOSKRIET ZIEMU ir prieks!

 .